Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az internetről rendelhető...

Az internetről rendelhető parfümök ugyanolyan minőségűek mint a bolti?

Figyelt kérdés
Például ha én egy parfüm oldalról rendelek egy chanelt akkor az nem kamu lötty ugye? Mivel olcsóbb pár ezerrel.

#parfüm rendelés #netes parfüm
2015. dec. 8. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Az interneten sok hamisított parfüm van. Viszont vannak teljesen megbízható boltok mint pl.: [link]


Egyébként azért olcsóbb sokszor az internet mivel ott nem kell üzletet fenntartani és így alá tudnak menni a bolti áraknak.

2015. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. dec. 8. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

A rövid válaszom egy határozott igen.

Az internetes boltokban pont ugyanúgy vannak kiváló árucikkek, mint abban, amelyikbe be is tudsz sétálni. És egyik értékesítési forma sem 100%-os.

Megbízható webáruházból rendelj. Legyen gyanús a feltűnően alacsony ár, a gagyi, ízléstelen honlap, hiányos, vagy teljesen hiányzó kapcsolati adatok. De a nagyon klassz küllemű és felépítési is gyanúra adhat okot, ha agyon dicséri saját magát, a terméket.

Futva menekülj olyan oldalról is, ahol elégedett felhasználóktól idéznek dicsérő szavakat.

Ha van ügyfélszolgálat, ahova be is mehetsz, van ÁFSZ, meg van nevezve, melyik bíróság illetékes jogvita esetén, ahol egyáltalán láthatóan komolyan vesznek, attól rendelj.

2015. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!.egy megbízhatónak mondható oldalról szoktam rendelni ahonnan meg is érkezik a parfüm csak a múltkor egy pradat rendeltem és ha magamra fújtam egy óra múlva már érezni se lehetett.ezért merült fel a kérdés. Bár lehet hogy maga az a parfüm ilyen típus.
2015. dec. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!