Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki fog meghalni?...

Szerintetek ki fog meghalni? (THE WALKING DEAD)

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a 6. évad második felében meg fog halni egy első évados szereplő (első évados szereplők: Carol , Carl, Glenn, Daryl, Rick). Szerintetek ki lesz az? :O

2016. jan. 14. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Glenn gondolom nem fog "megint meghalni", elég olcsó trükk lenne megint őt kinyírni. Carol és Rick halhatatlan karakterek, Daryl-t sokan imádják, ezért nem hiszem, hogy meg mernék ölni. Talán Carl jöhet szóba, de őszintén szólva szerintem egyik sem fog meghalni.


Tara hamarosan biztos meghal, de mondjuk ő nem első évados.

2016. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerintem se lenne valami jó húzás ha Glenn halna meg, Darylt sokan szeretik (köztük én is ott vagyok) úgyhogy nem hinném hogy megölnék,Rick főszereplő úgyhogy furi lenne ha meghalna, Carlt nagyon bírom úgyhogy remélem h nem ő fog meghalni, Carolt is szeretem igazán érdekes karakter, sokat változott, még jöhetnek a válaszok :)
2016. jan. 14. 18:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Rick és Carl tuti nem hal meg

Glenn lenne az esélyes de a kamu halála után hülyeség lenne kinyírni.

Szóval szerintem Carol meg Daryl a legnagyobb esélyes.Sajnálnék mindenkit de ilyen a sorozat elkell fogadni hogy a karakterek meghalhatnak.

Különben nem is biztos hogy meghal lehet kamu az egész(nem hiszem de lehet).Kirkman sokat szokott trollkodni.

2016. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 F.Eszty válasza:
100%

Talán Glenn hal meg mert már unalmas karakter. Bár a képregénybe Negan öli meg a bézbóz ütőjével ami eléggé nyomott hagyott a walking dead világában :(((.


Szerintem Carlnak lessz egy "balesete" mint a képregénybe! Jessie ugye Carl kezét fogja és Sam (az idegesítő kisfiút) sztem megharapják! Jessie probál neki segíteni a fiának de őt is megharapják. Rick kénytelen levágni Jessie karját mert nem akarja elengedni Carl kezét. Ron (jessie másik fia aki carl ellenes) Elönti a harag és Carlra lő. Azt nem tudom pontosan Ront kiöli meg.. Carlt szemen találja és mennek vele Dennishez asszem. De ez attol még lehet másmilyen is ez az én véleményem. A walking dead kiszámíthatatlan :)


Szerintem vagy Glenn vagy Daryl

2016. jan. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem Glenn, pont a korábbi dolog miatt, csűrcsavar.

Esetleg Carol, Morgan miatt, hogy legyen következménye a világnézetének.

2016. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
46%
Morgan i első évados már nem azért
2016. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 F.Eszty válasza:
Az atlanta 5 ösből hal meg valaki (Daryl,Rick,Carol,Carl,Glenn)
2016. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)


Davitello, már nem azért, de mindenki azt mondja h Atlantai ötös és nem hatos, úgyhogy nem számít bele Morgan, és amúgyis Morgan nagyon sokáig elment úgyhogy nem értem miért kellett ideírnod h ő is első évados

2016. jan. 21. 16:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Glenn halála bőven a Neganos részekben lesz majd valamikor a 7.évad közepén talán :D Ha tippelni kéne akkor sztem Carol. Nekem sosem jött be az ő tipikus kis mindent megfigyelő szerep. Egyértelmű hogy Rick-et és a fiát nem fogják még kivenni, Daryl meg még mindig az egyik legkedveltebb karakter a lányok kőrében szóval ja...Szerintem Carol az esélyes aki meghal.
2016. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. febr. 12. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!