Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TWD fanok! Szerintetek ki fog...

TWD fanok! Szerintetek ki fog legközelebb meghalni?

Figyelt kérdés
Szerintem Maggie a következő valamelyik részben odaveti magát a kóborlóknak. A 10. részben már elég depressziós volt.

2015. febr. 19. 06:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Remélem nem Glenn... Mert őt a trailerben mintha megharapták volna... :\ bárha ő meghalna, akkor maggie menne utána XD
2015. febr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Leginkább az hal meg amelyiket felkérik film szerepbe és nem tud ezzel együtt a sorozat forgatására járni, mármint a főszereplők közül. De ebben a 6. évadban Tyreese-n kívűl nem gondolom hogy más is meghalna.
2015. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
5. évadban*
2015. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Már két főbb karakter is meghalt ebben az évadban, és általában kettőnél meg szoktak állni, nem? Remélem most egy darabig senki sem hal meg. (@_@)
2015. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Carolt nem bánnám, de Carl is nagyon idegesítő, de őt úgysem írnák ki.

Maggie-t szerintem nem fogják, akkor sem, ha Glenn meghal. Glenn igazából egy ideje csak töltelékszereplő, nem csodálkoznék, ha kiírnák.


Akit biztosan nem írnak ki az pedig Daryl <3, Rick, Mischonne és Carl.

2015. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Abrahamat Sasha megsebezte egy zombi-agyvelővel fertőzött késsel, még a 5/10 elején, és nem igazán látták el a sebét. Ha a harapásuk és karmolásuk lázat csinál, akkor a vérük is. Szóval logikus lenne, ha a láz elvinné... De mikor fertőződtek logikával a forgatókönyvírók? (találós kérdés)


Glenn, ha minden igaz, még egy jó darabig élni biztos fog. Nem akarok nagyon spoilerezni a képregényekből, de ott egészen más dolgok várnak rá (amire volt is egy kis utalás az 5/9 epizódban). Mivel egészen epikus dologról van szó, nagy eséllyel az lesz a sorsa, de ha a képregényeket vesszük, akkor az még jócskán odébb van a sorozat idővonalához képest... szóval még eléldegél egy darabig. :)

2015. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha mindenkit veszünk, aki jelenleg a csapat tagja, akkor én mindenképp Noah-ra voksolnék.

Bár Eugene sem tesz sokat hozzá az egészhez, maximum, ha lefuttatnának rajta egy kis karakterfejlődést, mert így nagyon áldozat feje van.

2015. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Daryl, Rick, Carl, Judith és Michonne vannak szerintem biztonságban. Ha közülük meghalna valaki, meglepődnék. Rajtuk kívül szerintem bárkit ki mernének írni.
2015. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy valamelyik főszereplőt kivennék. Szerintem valamelyik mellékszerelő fog meghalni, pl Abraham.
2015. febr. 19. 20:35
 10/20 A kérdező kommentje:
*mellékszereplő
2015. febr. 19. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!