Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik a pelus! Gáz?

Tetszik a pelus! Gáz?

Figyelt kérdés
Tegnap ment a hasam meg nagyon gyenge voltam és mivel egyedül voltam itthon ezért úgy döntöttem veszek fel pelenkát hogy ne kelljen kijárkálni wc-re (pelus mindig van itthon ilyen helyzetekre de eddig nagyon elleneztem csak az öcsém hordta ilyen eseteknél, és csak most próbáltam ki) és miután elvégeztem a dolgom rájöttem hogy jól esik a meleg pisi a lábam közt, ezért éjszakára is felvettem meg ma is rajtam van egész nap (pedig már jól vagyok. Kellene aggódnom amiatt hogy tetszik a pelus?

2016. jan. 16. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Ha 2 éves vagy, akkor nem.
2016. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
97%
Akkor Diaper Lover vagy, googlezz rá és meglátod, hogy sok ember van ezzel így, szerintem nem gáz elvégre nem ártasz vele senkinek. Persze sok a hülye aki mindenért lefog szidni amiben nem vagy pontosan olyan mint mindenki más de pl a lábfetisisztákat nem szólja le senki.
2016. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ementali ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod. De arra számíts, hogy sokan undorodnak tőle.
2016. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nekem is tetszik pedig elmúltam 60. Amikor csak tehetem pelenkázom magam és gumibugyit húzok rá. Vannak akik így érzik jól magukat, mások pedig másként...
2016. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!