Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Westend City Centerben...

A Westend City Centerben tényleg mindenkit becsaphatnak? Többi Lent.

Figyelt kérdés
Volt egy akció a Westend City Centerben,hogy vasárnaponként lehetett venni vasárnapi menü kártyát 1000ft/db Nekünk maradt pár darab és ma elmentünk,hogy levásároljuk,erre az információs pultnál gyakorlatilag kiröhögtek,hogy ez már egy hónapja lejárt,tehát elbuktuk a pénzt vissza nem adják,kérdem én ilyen nyiltan kárositanak meg vásárlóket mosolyogva? Vagy irány a fogyasztó védelem?
2016. jan. 17. 14:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami még lemaradt,hogy a kártyán semmilyen felhasználási határidő nincs feltüntetve! Nem azért a pár ezer forintért csak rohadtul nem csipem ha becsapnak!
2016. jan. 17. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős a gyanúm, hogy te voltál figyelmetlen.
2016. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért lettem volna figyelmetlen? A kártyán nincs feltüntetve,hogy meddig vehető igénybe,tehát lejárati idő nincs,mivel nem vettem igénybe,igy semmit nem kaptam a pénzemért,csak kártyákat amivel gyakorlatilag a gyerekeim játszhatnak,sajnos ez becsapás bárhogy nézzem. Sajnos ez sajátos magyar vállalkozások vonása,hogy a vásárlót becsapjuk,megtéveszük stb,ilyenkor a minimum,hogy nem lett igénybe véve a szolgáltatás tehát semmit nem kaptam érte igy a pénz visszajár.
2016. jan. 17. 15:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Az érdekessége a dolognak ha ezt eljátszák kb 100 vásárlóval akkor ők gyakorlatilag ha csak 1000ft jával is számolom 100 000ft-tot csalnak ki mindenféle ellenszolgáltatás nélkül az emberektől. Jó biznisz végülis!
2016. jan. 17. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel egy vonatjegyet, amelyet a következő 3 napban vehet igénybe, de nem utazol, az nem becsapás. Ha bárhol le volt írva a lejárat, akkor nincs mit tenni.
2016. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igy van,ha veszek egy párszáz forintos vonaljegyet,ha esetleg áremelés is van akkor is egy évig még a régi áru jegyet használhatom,de irtam ezen a kártyán nincs felhasználható időkorlát. Szépithetjük igy vagy ugy,de aki itt meg lett kárositva az én vagyok a kedvezményes pedig az a cég aki nem adott a pénzemért semmit,sőt vissza sem adta azt.
2016. jan. 18. 07:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem értetted, vagy nem akartad megérteni a vonatos példát. Legyen színházjegy. Nem mégy el az előadásra. Aztán panaszkodsz, hogy nem láttad a darabot, s a pénzt sem adják vissza.

Ha csak apró betűs részben is, de le volt valahova írva, hogy ezeket csak adott időn belül lehet felhasználni, s visszaváltásra sincs mód, akkor akár bosszantó, akár nem, jogilag te vagy a hunyó.

Lehet fordulni panasszal felettes hatósághoz, s még pozitív végeredménye is lehet. Ehhez azonban az kell, hogy megállapítsák, megtévesztő volt az akció. Főleg akkor várható siker, ha sok panasz érkezett már, nem csak egy-kettő.

2016. jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!