Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha minden nap fáj, szúr...

Ha minden nap fáj, szúr kicsit a szívem az baj?

Figyelt kérdés

Igazából már hónapok óta.Habár eleinte nem minden nap, de egy héten többször fordult elő.

Viszont az elmúlt kb egy hónapban szinte minden egyes nap érzek valami szúrást, de mivel annyira nem fájdalmas, különösebben nem zavartatom magam. Sokszor egy nap többször is érzem, akár 5x-6x is.

De szerintem ez a stressztől lehet, ugye?

Mondjuk még azt hozzá teszem,hogy kisebb (kb 3-6) koromban volt szívritmuszavarom, ami amiből kigyógyultam és annyira nem volt komoly azt hiszem. Amúgy most 16 éves lány vagyok.



2016. jan. 17. 15:01
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Én edzést javasolnék erre, testmozgást mindennapra, ugrálókötelezz vagy valamit. Amúgy ennek lehet következménye a későbbiekben, változtass amíg nem komolyabb gondok történnek. Plusz jó ha figyelsz az étrendre is, pl a mogyoró az jó ilyen bajra, meg halolaj is.
2016. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh hál' istennek :3 Így legalább van egy kis reménysugaram arra, hogy lesz valami komolyabb belőle ^-^
2016. jan. 17. 15:35
 3/3 anonim válasza:
Hello ugyanebben a cipőben járok mit csináltál? Már nem szúr?
2019. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!