Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nekem olyan...

Tudtok mondani nekem olyan animét aminél nincs happy end?

Figyelt kérdés
Kifejezetten olyan animét szeretnék most nézni aminek vagy szomorú a vége vagy valami hasonló. De semmiesetre se legyen az amit a főszereplő akar. Ha valakinek van ötlete szívesen hallanám.
2016. jan. 17. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Death Note, Chrono Crusade, Another (ez inkabb csak szomorú), Tokyo Ghoul, Inari konkon koi iroha(ez inkább egy aranyos történet de a végén nem az kesz amit a lany szeretne), Hotarubi no mori e(ez egy 40 perces film, de nagyon szomorú én személyszerint bőgtem rajta) és egyenlőre csak ennyi jutott eszembe, remélem vmelyik tetszeni fog :)
2016. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)a felét ismerem csak úgyhogy akkor nekiesek a többinek is
2016. jan. 21. 19:35
 3/5 anonim válasza:

AnoHana, A szentjánosbogarak sírja (Ghibli film :3) És a többit írták amit tudtam volna mondani még.

Meg van a Wolf Children "Farkas gyermekek" de nem tudom, hogy megfelel e az elvárásodnak.

2016. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tökéletes köszönöm szépen :)
2016. jan. 24. 12:09
 5/5 anonim válasza:
Death Note és Attack on Titan.Ezek jutottak eszembe.
2016. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!