Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TíppMixnél 1000- ből 50000...

TíppMixnél 1000- ből 50000 mennyire szokott bejönni?

Figyelt kérdés
Ha pl. minden nap egy ezresért játszanék 1 hónapon keresztül megérné? Egy nap többször is tesznek fel ilyen ajánlást? Ezt azért kérdezem mert múlthét elején a totózóban egy koma pont előttem váltott be egy ilyen nyereményt és mindjárt kért egy újabbat is. Utána, hogy elment a koma, kérdezte az eladó hölgy, hogy nem akarok én is csinálni, nem akartam, viszont bennem volt a kisördög és 2 napra rá feladtam egyet én is és be is jött és ezért vagyok kíváncsi, hogy milyen sűrűn jöhet be havi szinten.

2016. jan. 18. 10:25
 1/1 Csuti123 válasza:

Szia :)

Szerintem ez teljes mértékben előfordulhat a te kedvedért ha vársz beis bizonyithatom 2 hétig leirogatom az 50*-os meccseket és ha egy már bejön akkor ez az egesz johet.

De én nem ajánlom hogy ilyen magas betekkel játsz :)

elég max egy 300-al vagy egy 500-assal :)

2017. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!