Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak haa a ba barátai...

Mit csináljak haa a ba barátaiim meeg akarnak halni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akineek meeg halt az öccse 7 éve és ezért a szülei el kényeszteték és mivel sokan a pénzéért barátkoztak vele most ott haagyyták őt, rajtam kivül még 3 barátja van, nagyon sokan nem szeretik és jogosan is mert ha én nemm ismerném 7 éve és nem lettem volna vele joban rosszban akkor nem brárkoznék vele már én se , most azt tervezi h szépen el tünik és mag hal, a másik barátnőm nem mondja el mi a baja mély vágások vannak aa kezén és meg akkar halni és nem engedi egyik se h segítsek és engem hibáztatnak, mit csináljak ? H meg értsék h ez nem jó? Én is el követtem egyszer eezt a hibát de látták akkor meg miért csinálják ugyan ezt???
2016. jan. 18. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért utálnád az egyik barinődet, ha nem ismernéd?

Mi baja?

A másik, amelyik titkolja milyen volt, milyen lett és csak egyik napról a másikra?

Megerőszakolták?

2016. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy meg akarnak halni?
2016. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert két színű és szart kavar de én ell fogadom, és onnan tudom h meg akarnak halni hogy mind a ketten mondták nekem, a másik lány meg egyre furábban viselkedett probáált természetes lenni de látszott h van vaalmi és akkor meg láttam a keezét és meg kérdeztem hogy miért csinálja ezt és azt mondta hogy meg akar halni
2016. jan. 18. 20:23
 4/4 A kérdező kommentje:
És nem nem erőszakolták meg és a vicc hogy mind a ketten vallásosak
2016. jan. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!