Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarnak verni, mit tegyek?

Meg akarnak verni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek aki eléggé meg akar verni

Történet:

Régebben együtt rájtunk deszkázni és szokott jönni pár csaj is és az egyikkel összejött és még utána is eljártunk deszkázni és csináltunk képeket és lett egy jó össze állítás (egy képkeretbe több kép egymás mellett) és fel lett téve facebookra...

Nem sokkal később a gyerek szakított a b.nőjével de mi még mindig jóba voltunk és 1-2 honappal később megtaláttam a képet fb-n és feltöltöttem instagram-ra mert jol éreztük magunkat azon a napon és a kép is jó volt...nem sokkal később rám a irt a gyerek hogy szedjem le a képet most!!! Ezt megirta megint aztán már olyanokat irt h k..va gyorsan szedd le b..dmeg most.. Ezeket délután irta én viszont nem voltam otthon és internetem se volt igy csak este láttam és másnap egy kicsit megvert és azt mondta hogy többet ne legyen több ilyen ((ez volt az első ilyen dolog)) vagy nagyon megver, ezután elmentem és kb. 1-2 hónapig nem beszéltünk meg a suliba egymásra se néztünk mintha ott se lenne..

Erre tegnap oszt. Társam mondja h oda ment hozzá a gyerek és azt mondta hogy mennyek a deszka parkba mert megver pedig én nem csináltam semmit...

Egyik szünetbe megkeresett és beszélgettünk és mondtam nemi h semmit nem csináltam egyszer már megvertél mit akarsz még??

Erre azt mondta hogy szét akarlak verni..

Mondtam neki hogy nem értem miért, miért most, mi a baja..

Azt mondta h nem érdekelsz megverlek aztán mondta hogy vagy kimegyek a deszka parkba és ott ver meg vagy elkap az utcán valamikor amikor nincs ott ember vagy csak kevés és ott ver meg..

Nem tudom mit csináljak..

Ma nem mentem a parkba mert h ma vert volna meg és a sulibol is másik kijáraton mentem és másik busszal is mentem haza..

Nem tudom mit tegyek, ha tanárnak szólók ő mit tudna tenni, vagy a szuleim?

Szerintem ha megtudja a gyerek h elmondtam egy tanárnak ((a tanár pedig nagy valoszinuseggel a szuleimnek)) akkor még jobban meg akar .ajd verni és lehet h nem fogja érdekelni hogy mennyi ember van az utcán megver, vagy a suliba...

Amugy holland a gyerek és angolul beszélünk és kicsit agressziv is és az apja is..

Mi legyen??

16/F


2015. szept. 23. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

szólj a szüleidnek, ha mégis megver, feljelentheted.

Én az ilyet legszívesebben javítóba küldeném!

2015. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy holland volt a srác. Sokkal inkább marukán vagy török. De mond neki azt, hogy: Flikker op kanker mongool. :D
2015. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És a szüleim mit tudnának tenni?

Ugyan úgy megverne szerintem

2015. szept. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!