Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én 16 vagyok ő meg csak 13....

Én 16 vagyok ő meg csak 13. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy családi bulin az egyik barátunk lányával és nagyon öszemelegedtünk aznap(13 éves). Együtt aludtunk sőt megvolt az első csók is. Tudom 13 éves csak meg minden de nem olyan ártatlan mint amilyennek tűnik. Ezt félretéve az a lényeg hogy szeretnénk összejönni viszont nem tudjuk hogy a szűlők hogy fognak hozzáállni. Baj lesz belőle vagy nem? Próba Szerencse?

2016. jan. 18. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem fogják értékelni. 14 év alatt meg semmi kufirc, mert az ő beleegyezésével is erőszaknak számít.
2016. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na hát pont azért mondtam hogy nem olyan ártatlan mert már kufircolt...
2016. jan. 18. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember figyelj. Ha lefekteted ezt a kislány akkor szépen becsuknak a Tököli fiatalkorúak büntetőintézetébe! Középiskolás vagy nem? Megéri neked egy hetedikes kislány miatt a balhé???? Ember! Ez egy gyerek! Hiába nem szűz attól még gyerek! Legyen már eszed!
2016. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bárki más aki más véleményen van mint #1 és #2?
2016. jan. 20. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Öcsém b aszki ez nem vélemény hanem törvény!
2016. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!