Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszat vagy jót jelent ez az...

Rosszat vagy jót jelent ez az idézet?

Figyelt kérdés

Uralod, ha elengeded! Eléred, ha nem kergeted! Tiéd, ha már nem akarod! Megtalál, ha nem kutatod!


Ezt egy lány küldte nekem, majdenm 1 éve ismerkedtünk meg, azóta lett volna 3 talink, egy se jött össze eddig, utúlag összevesztünk valamin, írtam neki ő alig írt vissza. De egyszerűen nem tudom elengedni, és ezt az idézetet küldte nekem. Mit jelenthet ez?


Ez komoly dolog, kérlek benneteket segítsetek, ne gúnyolódjatok. :)



2016. jan. 18. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Számodra rosszat jelenthet, az idézet célozgatás lehet arra hogy túl sokat foglalkozol vele és ez zavarja, ha valamiben megnyilvánul hogy nem tudod elengedni. Az idézet mondandója az, hogy hagyd békén (az alanyát), majd ő keres ha akar, időt kér, stb...


Külső szemmel, értőolvasással ez jön le belőle.

2016. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, meg is válaszoltad teljes mértékben! :)


Mit javasolsz, megéri rákérdezni hogy mi legyen a jövőben, tartsuk e a kapcsolatot, vagy haggyuk abba? :)

Vagy ne is írjak neki többet? :)

2016. jan. 18. 17:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá finoman.Azzal nem veszíthetsz.Legalább tisztábban látsz majd.
2016. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben! :) úgy nekem is könnyebb lesz a helyzet, nem leszek bizonytalan. :)
2016. jan. 18. 17:36
 5/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Megnézte de nem válaszolt még rá, ez mit jelent? :/
2016. jan. 18. 18:33
 6/14 anonim válasza:

Nem tudja, hogy mit valaszoljon.

Vagy esetlegesen nemleges valaszt akar adni, de nem irja le, nehogy megbantson.

2016. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Girgoy ***** válasza:
Ezt kimásolta valami ezos idézetgyűjteményből. A lényege egyébként tényleg az, amit mondtak fent: hogy hagyd békén, majd ő keres. Bár nem tudom, mennyire nyomultál (mostanában), de ha 1 év alatt egyetlen találkátok se jött össze, aztán jön egy ilyen idézet, akkor valószínűleg nem él-hal Érted annyira, mint pl. Te érte. Ezt gondold át, próbáld meg reálisan nézni a lányt, hogy tényleg olyan-e, akit megéri annak ellenére ostromolni, hogy ő másképp áll Hozzád, vagy esetleg találsz egy olyan lányt, akivel gördülékenyebben tudtok haladni egymással. Bárhogy döntesz, sok sikert!
2016. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Girgoy ***** válasza:
Bár nekem egyébként tényleg inkább egy "szelíd szakításnak" tűnik a dolog ennyiből. Az üzire nem válaszol, nem is saját gondolatait, hanem idézetet küld, stb. De fontold meg Te magad, mert valszeg jobban ismered a szitut és a lányt.
2016. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem nagyon nyomultam, december közepén írtam neki, megnézte, semmi, utánna 2 hétig nem írtam neki hátha ír semmi. 2 hét után írtam neki újra, nagyon kedvesen fogadta, beszélgettünk beszélgettünk, kérdezte hogy hogy ráírtam, mondtam neki letojtál multkor, meg minden. Akkor írta hogy akkor azt mond hogy fontos vagyok neked, ne magyarázkodjak. Említettem neki a talit, bene is volt, 1 héttel előre meg volt beszélve vasárnap 2-kor találkozunk itt és itt, mondtam eki lehet vonattal agy kocsival megyek, nem tom miylen lesz az út. El is mentem a találkozó helyre és ő nem volt ott, írtam neki hogy hol van, azt mondta otthon. Mondom neki 2-re volt megbeszélve, azt mondta sehol se írtam hogy 2-re, de mondom neki multkor direkt kérdeztem mikor jó mondtad hogy 2. Most nem tom én voltam a hülye hogy nem írtam le nekei előtte nap, vagy palira vett? :$


Szerintem ennyi idő után vagy talált mást akivel ismerkedik, úgy vettem ki facebook alapján, vagy csak leszar, de annyit igazán leírhatna hogy kész vége, egyszerűbb lenne! :)

2016. jan. 21. 21:15
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg annál bunkóbb nincs szerintem, hogy egy versel akarja megszakítani a kapcsolatot, 2 percbe telik, hogy leírja, gondolkozott a dolgon nem szeretné tovább tartani a kapcsolatot, azt oda írtam neki, hogy "őszintén"! :)
2016. jan. 21. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!