Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvastatok már olyan könyveket...

Mrssangster kérdése:

Olvastatok már olyan könyveket amiktől rosszat álmodtatok esetleg többször is?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg paraszomniát okoztak? Meséljetek róla hogy milyen volt és melyik könyv váltotta ki belőletek! Előre is köszönöm a válaszokat:)
2016. jan. 16. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

A Setét Torony sorozatba nagyon beleéltem magam. Mivel ez nyolc könyv (hét plusz egy kiegészítő) többször volt, hogy álmodtam vele, nem mindég rosszat, de több volt a rémálom. Mondjuk én olyan ember vagyok, aki a rémálmokat is élvezi és szereti.

Tehát ami nagyon durva volt, lefekvés előtt olvastam azt a részt amikor a két főszereplő az épület alatt akar kimenekülni, egy labirintusból és a nyomukban van valami. Az volt a para, hogy abban az alagútban nem tudhattad, hogy hová mész, minden ajtón félelemmel nyitottál be, mert néhány ajtó a révülésbe nyílt (nagyon rossz hely, most nem magyarázom, meg spoilerezni sem akarok).

Sokszor álmodtam, hogy rohanok, nyomomban a rettenet és fogytán van az égő ragacsom, ha pedig nincs fény, akkor nincs menekvés, mert a rettenetet csak a fény tartja távol. Sokszor elkapott és egy kádnyi verejtékben ébredtem, meg könnyben. Durva volt, de a végén már csak nevettem (néha azért mert csak egy álom volt, néha meg azért mert megint ezt álmodtam).

Pedig az a könyv azért nem egy horror mű, de elég nehéz megemészteni. Szerintem elolvasom megint.

23/l

2016. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!