Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Gundel Károly Vendéglátóipar...

A Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola szakgimnázium részén lévő kéttannyelvű turisztikai részén előlről kezdik az angolt?

Figyelt kérdés
Heti 18 nyelvi órába a 2. idegen nyelv is bele tartozik? (Sima turisztikai részén gondolom nincs második nyelv, ugye? ) Szeretnék még egy nyelvet tanulni,az angol már nagyon jól megy,ezért nem szeretném előlről kezdeni,nem szeretnék ,,kidobni'' egy évet.Válaszaitokat köszönöm,bocsi a sok kérdésért :D

2016. jan. 18. 18:43
 1/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem egy "kicsit" kèsőn vàlaszolok, de ùgy lesz, hogy 0.ba nyelvből, magyarbòl ès mayekbòl lesznek "felzàrkòztatàsok". Ès a heti 18 òra az csak az angol, majd a màsik nyelv az talàn heti 3 òra? A màsodik nyelvbe nem annyira vagyok biztos, hogy hàny òra lesz, de biztos, hogy nem egybe szàmoljàk a kettő nyelvet. Amùgy èn is oda jelentkeztem. Felvettek?
2016. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja ès 3 csoport van akik mèg nem tanultak angolul, akik tanultak, de nem olyan jòk belőle ès akiknek elèg jòl megy.
2016. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez nem tudom mennyire aktuális már, de idén német indul egyébként, és angol csak a következő tanévben indul. És ha az angol egyébként is jól megy válaszd a simát, mert én most vagyok 0.os de talán egy picit bánom, elég felesleges és szivató az egész. Remélem segitettem :)
2017. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!