Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy leszbik...

Hogy fogadjam el, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Azthiszem leszbikus vagyok és szerintem nem fogadnának el így az emberek. Így sem nagyon. És még csak azt sem tudom hol kezdjem az ismerkedést.
2016. jan. 18. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ezzel semmi gond,és ne érdekeljen mások véleménye
2016. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sok filmet, néztél. Filmeket agymosásra találták ki. Hát tudatosísd magadban, hogy ne vagy az. Olyan vagy amilyen a gondolkodásod. Ha elfogadod az vagy, ha nem fogadod el, nem vagy az.
2016. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Beszélj pszichológussal, mert ha fiatal lány vagy, ahogy gondolom, akkor pl. ez még nem biztos. Tisztázzátok először.
2016. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ne mondd el senkinek.. keress magadnak egy másik ilyet azt éljetek magatokban, senki nem kíváncsi rá egyébként se. vagy ne fogadd el hanem változtass rajta fojtsd vissza fax tudja. minden esetre ne hirdesd mert szerintem a legtöbb ember minimum elhúzza a száját rajta, már ha azt akarod h elfogadjanak.
2016. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem váltosztatsz rajta, akkor agyatlan vagy. A nő, legyen nő, A férfi férfi. Nő-férfi, egy kapcsolat, minden egyéb elfajzott ember. Úgy cseszed el az életedet ahogy neked tetszik.
2016. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pont az ilyen emberek miatt mondom, hogy nem lehet az ilyet elfogadni. tudom, hogy ez a véleménye az embereknek többségének erről. hát köszi az utolsó két kommentet. hozzájárultatok a totális halálhoz! :) nem hirdetem, amúgy. nem tudom észrevetted-e de a kérdéshez nem kapcsoltam életrajzot se képet. azért ilyen helyről kérdezek mert teljes inkognítóban vagyok.
2016. jan. 21. 08:39
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Akkor hány agyatlan van még és világba? Nem lehet mindenki egyforma
2016. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
88%

hallod... csak simán szeresd önmagad. ne foglalkozz másokkal mert egy idő után ha mindíg ez lesz a fontos mit gondol más saját magadat nyomod el. légy önmagad.. :)


" Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. " - Kurt Cobain

2016. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. jan. 21. 20:34
 10/13 anonim válasza:
100%

Meg szabad kérdezni, hogy hány éves vagy?

Szerintem ne stresszelj rá.. Ha úgy érzed az vagy ami, akkor ne hazudj magadnak, mert szenvedni fogsz.

Én kb 4 éve ismertem fel.. És mondtam el a családomnak, közeli barátoknak. Nehezen fogadták, de rendeződni látszódik minden.

Nem szabadna azért "szenvedned", mert mások mit gondolnak vagy kirekesztenek.

2016. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!