Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertk olyan könyv (eket),...

Ismertk olyan könyv (eket), melyben testvérek/unokatesvérek közötti szexuális kapcsolat (incesztus) van?

Figyelt kérdés
Én a Virginia C. Andrews: Virágok a padláson és az Vladimir Nabokov: Ada-t ismerem.
2010. márc. 27. 16:17
 1/8 anonim válasza:
36%
Beteg állat...
2010. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ízlések és pofonok :)
2010. ápr. 2. 22:07
 3/8 anonim válasza:
22%
Jééjj hát te beteg vagy ... fordulj orvoshoz.. bakker
2010. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most mi ebben a rossz? bocs, hogy engem nem csak az unalmas dolgok érdekelnek...
2010. máj. 25. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ti meg prüd állatok vagytok!:)

Én elkezdtem olvasni régebben egy ilyet, azóta is keresem, mert nem fejeztem be. Érdekesek az ilyen sztorik, és szívfacsaróak, hiszen tilos, amit csinálnak a szereplők.

Szóval volt valami..hajnali fény..vagy éjjeli meg szerepelt benne valami Carie..jaj nem találom meg, pedig annyira érdekel, hogy mi történik.:( Jaj, olyan nehéz ilyet találni. Mindenki álszent, még a Google is!:D


Bocs, hogy nem tudtam címet mondani.:S

Én csak animében láttam egyet. Az tetszett.


19/L

2010. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) és nagyon szépen köszönöm a válaszodat :) Örülök, hogy nem csak én gondolom így :D.
2010. okt. 6. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Pedig az ilyen sztorikat imádom én is. :) Aki pedig konzervatív, prűd seg*fej, az bekaphatja.
2012. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2 evente, csak ide talal 1 erdeklodo, nekem a hason kerdesem 2x toroltek :/
2014. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!