Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nagy dumás csaj?

Hogyan legyek nagy dumás csaj?

Figyelt kérdés

Szinte senkivel nem tudok beszelgetni.

Szeretnék olyan lenni aki mindenkivel el tud beszélgetni. Mindenre tudjak valami frappáns válszat adni.


2016. jan. 19. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass könyveket, nézz egy csomó filmet, szedj össze annyi infót amennyit csak tudsz, és akkor tájékozott leszel minden témában... És nem értem, hogy nem lehet beszélgetni. Véleményed csak van? Élményeid? Stb...
2016. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tök sok mindenről nincs véleményem. Vagy csak nem érdekel..

Igy nem is tudok hozzászólni dolgokhoz..

2016. jan. 19. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan a személyiséged, akkor sosem leszel az. Ezt el kell fogadni, nem lehet mindenki nyitott és beszédes.


Persze fejleszteni lehet, de az alapvető személyiségjegyeidet nem fogod tudni megváltoztatni.

2016. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Idősebb emberekkel szinte nem is tudok beszélgetni. Fiatalokkal még csak csak...

De idősebbekkel csak úgy ha kérdeznek valamit.

Nagyon utálom magamban.

2016. jan. 19. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudsz, ahogy első is írta, és magadon is változtatnod kell, ha vannak élményeid, történnek veled dolgok, sok minden érdekel. Vannak olyan időszakok az ember életében mikor nem annyira, máskor meg mégis minden érdekli.

Javíts a szókincseden, magadban is gondolkozz többet, járjon az agyad valamin. Ha megfigyeled, mások is, akik dumálnak, sokszor nem olyan bonyolult dolgokról beszélnek, csak egyszerűen van miről...

2016. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre eddigi életem során, hogy akik "nagydumás csajok", azok mindig kompenzálnak valamit, és emögé rejtik.
2016. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!