Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én egy 14 éves csaj vagyok...

Én egy 14 éves csaj vagyok (8. -os). Az osztályban vannak olyan csajok, akiket mindenki ismer, szeret, és sok fiúnak bejönnek. Hogyan legyek én is ilyen menő?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem kell menőnek lenned..ha pasikell itt vagyok én..:)
2012. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kitalalálom....

Mindenre tantárgyból 5-re állsz

Ronda vagy és kicsit sem szép

Soha nem beszélsz fiúkkal és kerülöd a témát

2012. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így kell kezdenem már, hogy az én időmben én jól tanultam, nem voltam szép, mégis menőnek számítottam...Ez inkább személyiség kérdése...legalábbis akkor az volt, nem a kvaság...

Pedig én csak 4 éve ballagtam általánosból...

De nyugi...a középiskolában már nem ez a helyzet...attól hogy nem vagyok a "leg-menőbb" Attól itt is tisztelnek és szeretnek...annak ellenére hogy nem vagyok egy kva!De itt még mindig olyanokkal vagyok,akik olyan környezetben és gondolatokban nőttek fel mint én...Itt arra gondolok, hogy én még játszottam az udvaron minden délután, tanulás után...Nem a gép meg az ilyenek voltak az elsők...

2012. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne akarj olyan lenni, középikola közepéig az a menő kb, aztán már inkább a te fajtád ;) 17/F
2012. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Légy önmagad, nem kell a sok majmot utánozni? Nem attól leszel menő ha utánozol másokat!
2012. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A Divat hamar múlik:)
2012. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Balu86MH válasza:
Hát ha te erre vágysz...ribanckodni nem nehéz
2012. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Darkkingdom ***** válasza:

az utolsó kommentelőnek nagyon igaza van!


Nem kell menőnek lenni,majd ha észrevesz valaki az majd önmagad miatt vesz észre ...nem a "Jó hired" miatt

2012. jan. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
senki nem válaszol a kérdésre?
2012. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb hogy ÖSSZHANGOT találj abban amilyen TE magad kedvéből szeretnél lenni, és a között amivel a környezeted kedvére tudsz picit tenni.


Tehát az se jó ha túlságosan mások kedvére akarsz tenni látványosan, az pl. "ribis" tud lenni. De az se jó ha totál nem törődsz velük persze.


Hogy mi menő az mindig változik és nagyon sok dologtól függ, legegyszerűbb összebarátkozni egy rendesebb fiúval/lánnyal aki tudja és tőle megkérdezni.


Olyan kell aki nem nevet ki és nem csap be, ezen kívül pedig a legjobban tud válaszolni erre a kérdésedre.


így csak általában tudok írni azt azért írok.


Hogy másoknak pl. fiúknak mi tetszik azt könnyebb kitalálni, az tetszik nekik ha a "normálisnál" egy picivel kihívóbb vagy (erotikus szempontból), de fontos hogy nem nagyon/túl sokkal. Ez viselkedésre és öltözködésre is igaz.


Itt kedvesség és ápoltság alapkövetelmény persze azért nem kell mániákusan. A kedvesség azért is fontos mert ezzel segíted a közeledését és ha ez azt is okozza hogy jobban tetszel neki. De a bunkókkal vigyázni kell azok meg ettől kihasználnak azokkal nem kell túl kedvesnek lenni.

öltözködésről írok később.


Hogy Te magad milyen szeretnél lenni ha nem kéne másokkal törődni, ez a legfontosabb. Ezt kell azzal vegyíteni hogy másoknak mi tetszik.


Azért van így mert ha csak mások kedvéért csinálnád, azt megérzik és távolságot tartanak. De rá is jönnek rögtön vagy előbb-utóbb és akkor meg már egyenesen égő tud lenni hirtelen. Ezért az nagyon fontos hogy a saját kedvednek kell elsősorban eleget tenni.


Utána ezt kell keverni azzal hogy másoknak mi tetszik, ha az egyensúlyt eltalálod akkor leszel hosszútávon menő. (RÖvidtávon elég azt tudni másoknak mi tetszik.)



mind a kettőt (magadnak / másoknak mi tetszik) próbálgatással is lehet kitalálni mert először nem tudjuk mi válik be.


Viselkedés pl. kedves mosoly beszélgetés közben, ez lehet megértő/támogató vagy bájos is a helyzettől függően.


Öltözködés pl. valamilyen egyszerűbb ékszer, vagy egy olyan színű ruha ami kicsit szokatlan de nem nagyon.

Ha már kifejlődtek a nőies vonalaid, akkor olyan ruhák, amik felhívják erre a figyelmet, lehetőleg úgy hogy valami furfangosabb módon (tehát pl. NEM egy átlátszó szoknyára gondolok...)


A testalkatodból ki kell hoznod hogy fitt és egészséges hatást keltsen, de nem szabad erőltetni olyat ami az alkatodba nem fér bele. (Tehát ne akarj túl sovány vagy túl telt lenni ha nem olyan az alkatod, de sport.)


itt is az nyer ha ÖSSZHANGOT megtalálod saját magad és a mások igényei között.


Ezek csak példák össze kéne írni egy papírra ami szóba kerülhet, viselkedés és megjelenés témakörben külön, és melléje írni mindegyiknek hogy mennyire vad (icipicit, közepesen vagy durván).


Először valami nagyon aprósággal kell kezdeni, ha nem vennék észre lépésenként erősíteni, ha egyből túl durva akkor gyorsan finomítani.



arra azért vigyázni kell hogy amiről lehet hallani hogy veszélyesnek hangzik attól tartózkodni kell!

senki nem ugrik fejest éjszaka egy kivilágítatlan medencébe se, az ismeretlen dolgokat sem szabad vaktában kipróbálni.

2012. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!