Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz ha ilyen...

Szerintetek gaz ha ilyen zeneket hallgatok 12 evesen? Bovebben lent

Figyelt kérdés
szerintetek gaz ha olyan zeneket hallgatok 12 evesen mint pl.bullet for my valentine,motley crue,kiss,sleeping with sirens,black veil brides,falling in reverse,slipknot,marilyn manson,alvin es a mokusok,green day,linkin park.. de ezen kivul meg szeretem a k-popot es tupacot.sokan az osztalyomban rocker kocsognek tartanak meg ilyenek es ok olyan zeneket hallgatnak hogy one direction,all of me,mr busta,ak26,essemm..ezert kerdezem hogy nem gaz vagy fura hogy ilyen zeneket hallgatok mikozben a tobbiek tokre masakat?

2016. jan. 19. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem hogy ez normalis hogy ilyeneket hallgatok??
2016. jan. 19. 14:58
 2/6 anonim ***** válasza:

én is ilyeneket hallgattam 12 évesen.

ráadásul akkor még itthon senki nem hallgatott koreai/japán zenét úgyhogy nem kicsit voltam vele különc :_D de felnőttem rendesen :DD nincs ezzel baj, hallgasd amit szeretsz

2016. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. az osztálytársaid egymást kopizzák. van egy csomó olyan sláger ami nem is jó aztán mindenki azt hallgatja mert valami menő valaki azt hallgatja és így terjedtek el. örülj neki hogy ilyen szempontból más vagy.
2016. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi mimdkettotoknek
2016. jan. 19. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez ku rvára nem furcsa és nem is gáz. ezek is népszerűek főleg az ilyen linkin park féleségek. nincs benne semmi extra se több se kevesebb nem leszel ettől. am meg mi közül van az osztálytársaidnak ahhoz h mit hallgatsz, minek kell egyáltalán tudniuk róla? xD ezt sosem értettem. tartsd meg magadnak amúgy is mindenki lesz arja.
2016. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem gáz, nyugi :D

Én is szerettem 11-12 évesen a BVB-t, meg kicsikét emo lettem.. XD De kábé normális lettem :)

15L

2016. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!