Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végzett mentőtisztek mentőtisz...

Végzett mentőtisztek mentőtiszt hallgatók! Mennyire nehéz a mentőtiszti főiskola? Tudnátok vmit mondani róla? Pl mennyire nehéz bekerülni nektek milyen átlagotok volt milyen érettségit írtatok? Nehezek a vizsgák? Szigorúak a tanárok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőéves vagyok. Bekerulni nagyon egyszerű. Nekem minden érettségim négyes ötös lett, három emelttel. Az érettségi amúgy nem nehéz, nem kell félni tőle. Sokat kell tanulni és rendszeresen, ha jó átlagot akarsz. A kettest megszerezni egyszerű, a negyeshez át kell látnod az anyagot, az ötöshoz csak nagyon apró hibákat ejthetsz. Nekem edig 9 vizsgám volt. Ebből hármat év közben írtunk, és úgy, hogy dolgozok heti egy éjszakát és versenyszeruen sportolok négyes eddig az átlagom. Vannak nehezebb tárgyak, és szigorúbb tanárok. Emberfuggo, de ha tanulsz sok baj nem lehet.
2015. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod sokat segítettél. És hova jársz te?
2015. dec. 26. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmelweis
2015. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én első éves mentőtiszt hallgató vagy a Debreceni egyetemen. Bekerülni igen könnyű volt bent maradni már nehezebb. első félévben 13 (!) vizsgám volt. Ebből 7-et évközben teljesítettünk. Ha tanulsz az első 2 év sima ügy. Aztán jön az oxy...

De gy gondolom, hogyha szeretnéd ezt csinálni akkor mindenképp kezd el. :)

Ja és az érettségim 4-5ös lett kivéve a matek az 2 :D

2017. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!