Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha van a paysafe...

Mit csináljak ha van a paysafecardomon pénz de a blokkot nem találom amin a 16 jegyű kód. A paysafe fiók megvan de semmire nem jó. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 18:03
 1/7 anonim válasza:

Én a helyedben azért tennék egy probát az ügyfélszolgálattal:

[link]


Nagyából leírod amit itt is írtál meg hogy mikor és hol vetted milyen értékben. Elvileg az árusítóhelyen van az eladónak is egy igazoló példánya. Reklamáció esetére gondolom vagy egyéb okból.

2016. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A legjobb persze az lenne ha megtalálnád a kódos blokott.
2016. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én már írtam emailt! De nekem nem kártyám van hanem csak az a sima blokk. Emailban nem adtak választ(semmin nem adtak :D).
2016. jan. 27. 17:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy az elveszett vagy ellopot paysafe esetén nincs visszatérítés.
2016. jan. 30. 19:03
 5/7 anonim válasza:
Sorry akkor.:(
2016. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lenne hozzad egy kerdesem. Ugye mar vettel kartyat. A kartya annyiba kerul mint amennyi penz van rajta(pl. Ha 5000ft-os kartyat veszek akkor 5000ft-ba kerul vagy több)?
2016. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem de megoldottam! A G2A-n akartam vásárolni és rájöttem hogy a profillal is lehet fizetni amit regisztráltam!
2016. aug. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!