Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka?

Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok szeretnénk a párommal egy kis babát de valahogy nem akar osszejonni.. Igaz csak 4 hónapja de akkor is aggaszt. Mondtam ezt anyumnak is ő egybol ra vágta hogy akkor valami baj van. Ami idegesít azóta. Tegnap éjjel álmomban is tök rossz volt. 3 baratnom is terhes lett és nekem akkor se akart osszejonni. Nem nagyon hiszek az ilyenbe de volt már rá példa hogy bevalt az amit álmodtam annak a jelentősege. Olvastam azt is hogy ha el akarok menni orvoshoz ezzel akkor az 1 évet még kell várni.. Annyit nem szeretnék. Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Vagy bármi. Mindent meghallgatok.
2016. jan. 19. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ismerős házaspár 6 évig próbálkozott. Elmentek mindketten orvoshoz is, hogy nem meddő e valamelyikük, de teljesen egészségesek mindketten. Aztán egyszer csak teherbe esett a lány, rá öt évre jött a következő gyerek.

Az, hogy te 4 hónap alatt nem estél teherbe SEMMIT nem jelent!

2016. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyi még, hogy a fogamzásgátló (már ha szedtél) szedését mikor hagytad abba? Mert miután befejezed a szedését legalább fél évet várni kell, addig semmi kufirc max gumival.
2016. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!