Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai csomag küldésről egy...

Postai csomag küldésről egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Szóval nekem kéne majd átvenni..

De nem tudom hogy ilyenkor milyet kel kérni, mert nekem úgy lenne a jó ha a postán tartanák és nekem kéne bemenni érte, vagy csomagpontra, v ami van..

És még úgy hogy énis fizessem ki ott..

Mert most a sima utánvétel az az hogy házhoz hozza, és ha nem veszem át akkor cseszhetem.? Vagy kérek egy kis segítséget..



2016. jan. 19. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem talál senkit otthon a postás akkor hagy értesítőt és áttudod venni a postán úgy ahogy szeretnél, de ha megy és azt mondod neki, hogy nem veszed át vagy ilyesmi akkor vissza küldi nem keresettként/kéretlenként.
2016. jan. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És azt, mennyi ideig tarják ott?

Vagy igazából, nekem az egyszerűbb, ha egyből a postára viszi, de ha mondjuk ez olcsóbb, akkor jó..

2016. jan. 20. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha webáruházból rendeled kérd posta pontra alias postán maradóra. Ilyenkor a csomag érkezésekor a posta e-mailt küld arról hogy csomagod jött és átveheted akárhol x. napig. Ha magánszemélytől rendeled kérd postán maradóra portósan. Ekkor a postaköltség sokkal magasabb.
2016. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!