Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Salgótarjáni Stromfeld Aurél...

Salgótarjáni Stromfeld Aurél Gépipari, Építőipari és Informatikai Szakközépiskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pénteken kell leadni a jelentkezési lapokat. Sokan mondták,hogy jó (vagy éppen rossz) suli. És most fogalmam sincs,hogy megjelöljem-e elsőnek.:\

Valaki esetleg jár/járt ide? Milyen a suli? Milyenek a tanárok/diákok? Valaki sorstársam esetleg megjelölte ezt a sulit? :)



#EgyTanácstalanLány
2016. jan. 20. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Fura belegondolni, hogy 20 éve jártam oda.

Nekem jó volt, de azóta nyilván sokat változott.

Igazából nem az számít, hogy milyen középiskolát választasz, mert később nem igazán ez lesz a mérvadó. Hanem sokkal inkább a szociális készségeid. Azt viszont jobban tudod olyan helyen fejleszteni, ahol jobb a fiú-lány arány.

Akkoriban elég kevés volt ott a lány. Mára nem tudom, hogy hogyan alakultak ezek az arányok.

De ne parázz túl sokat a középsulin sőt még a főiskolán vagy az egyetemen se ha oda mész majd később.

Túlstresszeltetik a szülők is a gyerekeket, pedig totál fölösleges. Kb mindegy, hogy milyen szakmája van valakinek az életben úgyis az érvényesül aki jól tud bánni az emberekkel. Ez meg nem szakmafüggő.

2016. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!