Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy animet keresek? Egy...

Egy animet keresek? Egy animenek nem tudom a címét és sajnos a sztorija sem rémlik. Valamikor 2007-2010 között lehetett. Annyi segítséget tudok adni hogy a fő gonosz a főszereplő testvér. Sajnos ez a legtöbb ami eszembe jutott.

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 20:16
 1/4 anonim válasza:
pindúr pandúrok
2016. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos így szerintem senki nem tud segíteni , elég tág a lista mert ez , hogy a főhős és a főgonosz testvérek gyakori jelenség az anime világában. Azt se ártana tudni , hogy mini sorozatról van e szó vagy neverending féléről. (mondjuk van egy 23 részes sorozat 2009es kurokami/black god a címe , de kétlem , hogy pont erre gondoltál volna)
2016. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszon jót röhögtem :D

Ennyiből én a Sámán Király-ra tippelnék. ( [link] )


Lehet, hogy régebben készült, mint amit megadtál, de 2007 körül játszották a TV-ben itt Magyarországon és ebben is a főszereplő testvére a fő gonosz.

2016. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Neko Nanami válasza:
Ha feliratos volt és ha csak ennyire emlékszel, lehet, hogy az ao no exorcist. ( a végén és az elején úgy tűnhet, hogy a két testvér egymás ellenségei.
2016. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!