Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írjak a naplómba?

Mit írjak a naplómba?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt egy boltban észrevettem egy naplót, amiből csak egyetlen egy darab volt. Mivel érdekesnek és különlegesnek tartottam, ezért megvettem. Egy bőr fedésű, régies hatású napló.

Elég sokat gondolkodok azon, hogy mit írjak bele. Mindenképpen valami különlegeset szeretnék, amit érdemes. Apum mondta, hogy várjam meg ezt az évet, mert lesz mit bele írni (szerinte már ebben az évben elkezdődhet a 3. vh. :D ).

Szerintetek mit kellene? Kíváncsi vagyok az ötletetekre! :)


/'Trollok' kíméljenek!/



2016. jan. 21. 20:52
 1/2 anonim válasza:
Írd bele, hogy szerinted melyik része tetszett a napodnak a legjobban, vagy ha akarod, írd le bele az egész napodat, és vezess rendszeresen naplót. Az elejére beleírhatod a születési dátumodat, melléje, hogy mikor van a névnapod, mi a kedvenc ételed, italod, számod, énekesed vagy könyved. Megkérheted ismerőseidet, hogy rajzoljanak valami szépet a naplódba, esetleg írjanak neked egy szép idézetet, és ezért ezt a naplót évek múlva majd jó lesz lapozgatni!
2016. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami számodra fontos, érdekes, izgalmas volt aznap. Vagy amit nem tudsz senkivel megbeszélni. Érdemes rendszeresen naplót vezetni :) Nekem nagyon érdekes, és fura volt visszaolvasni az egykori tinédzser önmagamat.
2016. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!