Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a blogrol?

Mit gondoltok errol a blogrol?

Figyelt kérdés

[link]


Mit lehetne fejleszteni rajta?

Mi a véleményetek a szereplokrol?


2016. jan. 22. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

pl máshol érdemes reklámozni, nem gyakorin...

az ilyen kérdések 99%-a csak azért van, hogy többen látogassák az oldaladat...


Alapjában véve nincs vele semmi baj, folytasd tovább, alakul a dolog, csak a 'burkoltnak szánt reklám' valahogy nem az igazi.

2016. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az enyem a blog,csak kivancsi voltam,hogy mi a velemenyetek rola
2016. jan. 22. 19:41
 3/4 anonim válasza:

Én most nem az írásról, hanem a designről szólnék pár szót, mivel blogspoton az is lényeges. 1. A háttered olyan legyen, ami nem tördelt kép, azaz jó a mérete. Ha beírod googliba hogy bloghátterek, sok jót kidob, csak keresni kell. 2. Értem én, hogy gonoszság, és piros, de szerintem ezt az erős pirosat zavaró olvasni. Válassz másik sablont, legyen a bejegyzés hátterének a színe fekete, és valami bordósabb árnyalattal próbálkozz, ne ilyen rikítóval. Persze ez csak egy tanács, máshogy is megcsinálhatod. 3. Fejléc. Szerint az a lány jó a háttérben, csak a kivitelezés rossz. Nézegess blogokat, hogy milyenek a fejlécek, vagy rendelj az egyik blogról. Tanácsolom, hogy a címe legyen más betűtípus, és az idézet pedig kerüljön le onnan egy modulba oldalra, vagy legyen rövidebb, és egy másik, kisebb betűtípussal próbáld meg szépen elhelyezni a fejléceden. 4. Legyen átlátható a menürendszere, hogy az olvasó könnyedén kiigazodhasson, és könnyen el tudja kezdeni a történetet az elejéről akkor is, ha már jó sok része lesz. Az, hogy csak egy blogarchivum van ott, azt tükrözi nekem, hogy az átláthatósággal nem igazán küszködtek...

(Ha pedig meggondolog magad, és csak a sztorira akarsz koncentrálni, ajánlom a wattpadot, ott csak az a lényeg.)

Remélem tudtam segíteni a kinézetben, és hasznos volt a válaszom. További sok sikert!!😊

~Egy blogger~

2016. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző voltam, látom a bejegyzésed háttere fekete, bocsánat, nem vettem észre, mert telefonról annyira nem látszik, de most már látom😊
2016. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!