Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha fiatalon csinaltatok egy...

Peterszondavid kérdése:

Ha fiatalon csinaltatok egy tetovalast az kesobb ha a bor megnyul az csunyan fog kinezni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 20:18
 1/5 gnoomage ***** válasza:
Ez szerintem tetkó függő. Ha egy aprólékos szöveg vagy kis kép nyúlik össze vissza az öregedés miatt szinte felismerhetetlenségig akkor eléggé esélyesen igen. De láttam már megnyúlt nagy tetkót egy öreg hátán az usziban és az még mindig durván nézett ki...
2016. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy Maori tetovalas lenne valtol menne csukloig melkasra meg hatra is
2016. jan. 22. 21:19
 3/5 gnoomage ***** válasza:
Szerintem egy olyan nem változna olyan rohadt sokat. Az pont olyan, hogy kibírja az éveket mert nincs benne olyan sok pontos dolog, ami elmosva rosszul néz ki...
2016. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nyugostan cdinaltathatok magamnak azt
2016. jan. 22. 23:06
 5/5 gnoomage ***** válasza:
Azért kérdezd meg a tetoválót, ő azért biztosabbat tud mondani, de egy fekete maorinak nem kéne annyit változni(vagyis aki öreg és ilyesmi tetkója volt még normálisan nézett ki)
2016. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!