Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csináltatok tetoválást és...

Ha csináltatok tetoválást és utána növök, vagy hízok stb. a tetoválás eldeformálódik?

Figyelt kérdés
Szoval hulyen fog kinezni? vagy hogy mondjam.. kinyulik, osszemegy? a kezemre akarok egy tetovalast olyat ami az egesz karomat takarja de amugy nagyon vekony kezem van. Biztos no, valtozik meg. Mi lesz igy a tetkoval? koszi a valaszokat es bocs az ekezetekert telorol vagyok (kerdest azert helyesen akartam)
2014. jan. 29. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A tetoválás együtt nyúlik a bőröddel. Nagy mértékű nyúlás esetén hajlamos a deformálódásra. Ha ennyire nem vagy benne biztos, hogy nem fog változni az alakod, akkor várj még a tetoválással, vagy max csak egy kis mintát csináltass meg, amiből látni fogod a későbbiekben, hogyan változik az alakja. Egyébként az ember karja szokott a legkisebb mértékben nyúlni (kivéve, ha nem gyúrod magad sz*rrá). Persze 20-30 kg -os fogyások/hízások is meglátszódnak rajta, de itt a legkisebb az esély a deformálódásra.
2014. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tervezem hogy gyúrok, 18 éves lány vagyok, csak szerintem (nagyon remélem) még változni fog a testem, növök, hízok, akárhogy de most még úgy nézek ki mint egy 14 éves.. és a karom tényleg nagyon vékony.. de akkor kis mértékű növekedés még oké?
2014. jan. 31. 03:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis mértékű változás még belefér. Ha pedig jobban változol (mint ahogy szeretnél is), még mindig ott van az a lehetőség, hogy átrajzoltatod a mintát egy tetoválóval. :)
2014. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. :)
2014. febr. 1. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!