Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lejátszható külső HDD tartalma...

Lejátszható külső HDD tartalma olyan TV-n, amelyiknek csak SCART és RCA csatlakozója van?

Figyelt kérdés

Gyermekeim szobájában olyan régi TV van, aminek csak SCART, illetve RCA bemenetei vannak, így eddig csak DVD lejátszót csatlakoztattam hozzá.


Ma már annyi mesefilmjeik vannak, hogy külső HDD-n tároljuk. Létezik olyan megoldás, amivel külső HDD-ről közvetlenül le tudom a TV-n játszani a filmeket (pl. USB-SCART átalakító vagy ilyesmi)?



#SCART-USB
2016. jan. 23. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

maga a tv nem tud lejátszani semmit, az csak megjeleníti a dvd lejátszó képét.


Még ha hozzá is tudnád kötni sem tudna vele mit kezdeni.


Vagy egy olyan dvd lejátszót kell szerezned, ami támogatja a hdd-ről való lejátszást, vagy veszel egy 'tv okosítót' amiben benne van ez a funkció.


Mind a dvd lejátszó, mint az okosító egy párezres tétel.

2016. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de mi az a "tv okosító"? Nem tudnál egy képet vagy linket betenni róla?
2016. jan. 23. 13:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Már azóta rákerestem én is, ezzel kezdődik a leírása: Csatlakoztassuk a TV USB vagy HDMI bemenetére Szal ez sem jó megoldás :(
2016. jan. 23. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

ezesetben tényleg csak egy olyan dvd lejátszó jöhet szóba ami kezeli a hdd-ket,

vagy egy új tv/monitor.

2016. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon olcsó megoldás nincs rá, de egy 8-9 ezer Ft-os beltéri egység,

vagyis Set-top-box jó lehet hozzá. Azokon van usb külső tár támogatás.


Viszont, nem lehet előre tudni hogy az a régi TV holnap is működni fog-e.

Így még az is lehet, hogy egy új TV érné meg a legjobban, amin már van USB is.

2016. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!