Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezem csatlakozój...

Külső merevlemezem csatlakozója kiesett a gépből másolás közben, most azt írja használat előtt formázni kell, ezt semmi képpen nem akarom, mit tehetek?

Figyelt kérdés
1 terás külső merevlemez, rengeteg adattal. Többnyire filmek és biztonsági másolatok, amiket még nélkülözni is tudnék, de akadnak rajta olyan videóim, amik sehol máshol nincsenek meg, nagyon fontos volna, hogy vissza tudjam szerezni őket. Már utána olvastam a neten, hogy lehetséges a dolog, csak éppen azt nem tudom, hogyan. Amit sikerült megállapítanom, hogy a fájlrendszer átváltott RAW-ba. Bárki, bármi ötlet?
2015. jún. 29. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

A windows intézőt felejtsd el.


Ha nem vagy biztos magadban szerintem neki se állj, inkább szólj valakinek aki jobban ért hozzá, ha tudsz.

Számtech szaküzletekben esetjeg kérhetsz segítséget.


Talán néhány fájlkezelő még bele tud nézni.

Próbáld total commanderrel, ha nem megy akkor próbálkozhatsz linux alól, vagy a HIREN's BOOT CD -vel.


A probléma a fájlrendszerrel van. Ezeket a hibákat kell javítani.


Ahogy a többi fórumot nézem, ebből linuxozás lesz, itt egy hasonló probléma:

[link]


Ha sikertelen akkor még laborban esetleg vissza lehet hozni az adatokat, de hogy az hogyan működik arról ne is kérdezz. (Ha pl. a NAV -vagy valami más, tökmindegy - elviszi a géped és te előtte letörölted a lemezed 5-10 szeres felülírással az még laborban helyreállítható, valyhogy) Az viszont hogy ez magánszemélyek számára elérhető e azt nem igazán hinném, márha nincsen valahol protekciód.

2015. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!