Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányoknak a bajuszt itthon...

Lányoknak a bajuszt itthon valamivel el lehet távolítani?

Figyelt kérdés
Egy lassan 13 éves lányról van szó akinek a szája felett nagyon erősen bajsza van de ez nem egeszen pihe mert az nem ilyen, nagyon barna börű lány ezert s szőr is barna neki ott és irtozatosan látszik, már kissebb korában is látszott neki de ahogy nő úgy egyre jobban látszik. Segiteni akarok neki... A borotva az tudom hogy nem jo mert csak erosodni fog, gyanta kizárva mert attol is tuti hogy erosodik persze azt mondjatok h nem de ezt csak az tudja aki járt már igy... Gépek kizárva, csipesz kizárva mert en kiprobaltam es erősödött tőle nekem ez az internet annyi hlxeseget rejt... Van valami bevállt tanácsotok???? Ami itthon elkeszitheto keverek olyanra gondoltam.... Es olyan kene amit egyre kevessebszer kellenne alkalmazni mert eltunik egy ido utan köszi a válaszokat leirhatjatok szt is mi nem segitett, mi segitett... Bár szerintem mindenki más mindenkinek más jo. Várom a válaszokat16 / l
2016. jan. 23. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kozmetikus?
2016. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szégyellős lány azwrt irtam hogy itthoni módszer kellene
2016. jan. 24. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!