Mi a zene címe?

Figyelt kérdés
Eléggé népszerű mostanában több helyen hallottam csak nem tudom a címét valami olyasmi van benne hogy: its hard to giving its hard to give , vagy valami ilyesmi. Nem tudok több infót adni mert a többi részét nem értettem.(mondjuk e sem biztos hogy így van) [?]

#zene #hard to gining its and its hard to give
2016. jan. 24. 15:03
 1/4 regikee222 válasza:
ANNYIT MÉG TUDSZ ESETLEG RÓLA HOGY MILYEN TIPUSU A ZENE MERT AMILYEN SZÖVEGET LE íRTTÁL TÖBB ZENNE IS VAN
2016. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pa ram pam pa ram pam pam pam pa ram pa
2016. jan. 26. 19:50
 3/4 A kérdező kommentje:
de akkor azokat a zenéket amiket tudod h vannak azok ird már le léci mert megnézem és kkor hátha megtalálom
2016. jan. 26. 19:51
 4/4 A kérdező kommentje:
az elején van az hogy : it's hard to givingand its hard to give.Ezt lassan éneklik utána meg beindul a zene azthiszem ott van valami olyan h pam pam pam pa ram pam pam pam pa ram pa vagy mi
2016. jan. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!