Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Flipper9159 kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztályban aki konkrétan meg mentete az életem. Majdnem ki léptem egy autó elé és hát ő visza rántot a kocsi sofőr meg rám dudált és magára válalta hogy az ő hibája volt. Nagyon kedves volt utána azt mondt, hogy legyek óvatosabb és megfordúlt és elment. És azon gondolkoztam hogy viszonozam neki? A fiu konkrétan így néz ki: Fekete haj, kék szem, és sötéten öltözködik. A belső tulajdonságai: Kedves de ugyan nagyon nagyon csendes és a sötét dolgokat kedveli. + szerete verekesni jól verekszik és osztály első tanulásban. Bocs ha hosszú lett értelmes válaszokat kérek vagyis hogy viszonozam neki?

2016. jan. 25. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor ismerkedj vele.

Ha nem, akkor ne hitegesd ilyesmivel.

2016. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon zárkózott.
2016. jan. 25. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, de legyél egyértelmű. Mondd meg, hogy nagyon hálás vagy neki, akár meghívhatod valahova ebédelni - TE hívod meg, tehát te fizetsz - és ott lehet beszélgetni is.
2016. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!