Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha pár év...

Mit csináljak, ha pár év alatt megváltozott az aláírásom? Ez gondot okozhat a juttatások igénylésénél?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és megnéztem, hogy milyen nyomtatványokat kell kitölteni, ha a baba megszületik. Valamelyik nyomtatvànyhoz csatolni kell a személyit - ami nem is gond - csakhogy már nem úgy írok alá, mint a személyimen. Az is az én aláírásom, csak pár évvel ezelőtti. A kérdésem az volna, hogy inkàbb írjam úgy alá a nyontatvànyt, mint anno a személyimen? Beleköthetnek így ebbe?
2016. jan. 25. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem fontos.

Én a személyimen teljes nevet írtam anno, mert azt kértek, de mindenhol csak egy aláírást (nálam csak egy signo) használok. Banki és egyéb hivatalos iratoknál is azt használtam, és még semmi baj nem lett belőle!

2016. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, problémád nem adódhatik ebből. Sokan vannak ezzel ugyanígy...és még csak meg sem fordul a fejükben, hogy ebből baj származhatna. Nem fognakrendőr- és grafológushadat szabadítani rád! :) Egyébként "hivatalos" választ is kapsz, ha ezt a tényt, mint félelmeid eredőjét megnevezed az irodában.
2016. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!