Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttam rgy ilyen telekomos...

Láttam rgy ilyen telekomos mobilinternet opciót, hogy korlátlan böngészés és e-mail 1890 Ft-ért Már van előfizetésem ez csak egy plusz lenne hozzá. Megéri ez?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen vagy tudja mi tartozik bele, el tudná mondani miket tud korlátlanul használni böngészésen belül? Pl youtube korlátlan-e?

#YouTube #mobilinternet #Telekom #Korlátlan böngészés és e-mail
2016. jan. 25. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem TELENOR-os volt véletlenül? Telekomnál tudtommal nincs ilyen, ott is facebook korlátlan például. Youtube soha se korlátlan mobilnetél, tudtommal.
2016. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Telekom! Igen van olyan is hogy 890 Ft-ért korlátlan facebook. 5590-ért korlátlan éjszakai és ez 1890-ért.

Ismerősömnek telenornál van ilyen opciója de az ott 1490 és a youtube neki korlátlan.

2016. jan. 26. 13:11
 3/3 just a rocker válasza:
Na most az van hogy én egyszer megrendeltem. Felesleges. Inkább amit a korlátlan böngészésre költöttem azt hozzá adom ahhoz a pénzhez amit a meghatározott mennyiségű előfizetésemre költöttem, és azért járok jobban, mert kb 1000ftért ad a telekom 200mega netet. De ha nem korlátlan böngészést rendelek a közel 2000ftból hanem egy 3000forintos netet veszek az már 5GB :D parasztvakitas ez a korlátlan böngészés, mert csak a szöveges és képi tartalom jeleni meg korlátlanul (plusz a messenger video illetve hanghívás amit szerintem véletlenül hagytak benne a korlátlan böngészésben örömömre).. Youtube addig megy amig pl el nem fogy a 200megád. Vagy az alkalmazások letöltése sem korlátlan (semmi féle online fájl le-ill feltöltésére nem vonatkozik a korlátlan böngészés kivéve szöveg és kép.)
2016. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!