Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy vízipipát...

Szeretnék venni egy vízipipát de nem tudom eldönteni, hogy 1 vagy 2 személyest. Melyik mellet döntsek? Kb 2 személyes használatra lenne max.

Figyelt kérdés

Kinéztem 2 fajtát az egyik az ilyen : [link]

A másik pedig ilyen: [link]

A kérdés,hogy az első is átalakítható-e 2 személyessé egy adapterrel és hogy ha igen akkor csak úgy lehet szívni h egyikünk befogja az egyik felét? Az utóbbi kérdés a 2-ik linken szereplőre is kíváncsi lennék.



2016. jan. 25. 23:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit bugyután fogalmaztam a végén.. A lényeg, hogy a be kell fogni az egyik csövet az kétszemélyesre is igaz ?
2016. jan. 25. 23:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha finnyás vagy és nem veszed a szádba mások dolgait, akkor vegyél kétszemélyest. Ha nem vagy finnyás, jó az egyszemélyes is.
2016. jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igazából úgytudom hogy nem feltétlenül kell befogni a csövet ergo egyszerre is tudtok szívni (azért szokták befogni h nem szivárogjon a füst, de azért még olvass utána ennek). Az aladin pipák jók a te döntésd h melyiket választod.
2016. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!