Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a "Belföldi feldolg...

Mit jelent a "Belföldi feldolgozásra továbbítva" a postai nyomkövetésnél? Hány nappal ezután kézbesítik a csomagot?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 26. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
A napokban már biztosan megfog érkezni, most rendezik, hogy az ország melyik részébe kell küldeni, miylen fontos, stb.
2016. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én már azt hittem ma megjön, ha tegnap szét szortírozták akkor este lejött volna a postás és ma ki tudja szállítani.

De már így is sokat vártam, elég lassan haladnak.

Már nem fűzök hozzá túl sok reményt. :/

2016. jan. 26. 08:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még országon belül is 3 nap körül van a szállítási idő, pedig már az első nap feldolgozzák.
2016. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Köszönjük megkeresését.

Elektronikus nyilvántartásunk alapján a jelzett küldemény kézbesítése mai napon folyamatban van."


Ezt írták e-mailben.

Akkor ezt ma 100% hogy kézbesítik nekem?

2016. jan. 26. 12:24
 5/9 anonim válasza:
végülis hanyadikán kaptad meg? én is itt tartok 29-e óta hogy feldolgozásra továbbítva...
2016. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
26.-án végülis megkaptam.
2016. febr. 1. 06:51
 7/9 anonim válasza:
köszi a választ! én meg tegnap.. :) ha nincs hétfévge benne akkor sztem ettől a feldolgozásos eseménytől még 1nap
2016. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem egy csomagra már egy hónapja ezt írja:/ mit tudok csinálni ilyenkor?
2016. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Érdeklődj utána a postán, ott biztosan megmondják mi a helyzet!
2016. dec. 9. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!