Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell meg nézni a SD...

Hogy kell meg nézni a SD kártyát hogy off vagy on van? Mert nem tudom az alkalmazásaimat át helyezni a SD kártyára mert most vettem és sok hely van rajta!

Figyelt kérdés

#kártya #hogy off #vagy on #van-e ?
2016. jan. 26. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, a pici sd kártyára gondolsz? (micro sd)

csk mert ha alkalmazásokról van szó, akkor gondolom egy telefonban van, amibe rendes nem megy bele, csak micro, micron meg nincs lock (zár)



A rendes nagy sd kártyán meg van egy fizikai kapcsoló, az eleje felé tolva van nyitva, hátra húzva zárva.

2016. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen egy kicsi SD kártyám van és most vettem és nem tudom át helyezni az alkalmazásaimat és nem tudom csuszatni off vagy on mert nincs rajta semien csusztató :(
2016. jan. 30. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A micro sd-ken nincsen zár, az a telefonodban lesz.

Ha nem tudsz áthelyezni egy alkalmazást sd kártyára, akkor az az alkalmazás nem támogatja az sdről való futtatást.

2016. jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a nagy sd kártya Nincs a telefonomba, és ha a nagy sd kárytán off ra csusztassuk akkor úgy lesz a kiss sd kartyán is?
2016. jan. 31. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

a nagynak semmi köze a kicsihez, azt hagyd békén, azért nem tudod átrakni az alkalmazásokat, mert azokat nem lehet.


Van olyan, ami NEM FUT a kártyán, szóval hiába csinálsz bármit a kártyával, azokat nem tudod átrakni.

2016. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!