Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem emlékeztet egy...

Titeket nem emlékeztet egy másik számra? (+link)

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon hasonlít ennek a számnak az eleje egy másik számhoz, de sajnos nem jut eszembe mi az...Ha ti is felfedezitek a hasonlóságot, és tudjátok mi az a szám, megköszönném ha leírnátok!:)


http://www.youtube.com/watch?v=th2PWpEQ6_o


Főként 3, 9 és 16 mp-nél hallható.


2010. márc. 28. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy igen tipikus riff, kb. minden harmadik indie rock bandának van hasonló felütésű száma :)
2010. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meghallgattam, nagyon ismerősök nekem is azok a részek, de nem jöttem rá :S:) Na erre én is kíváncsi leszek ^^
2010. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tiszta 30y
2010. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából tudom konkrétan, hogy melyik számra gondolok..csak éppen a neve nem akar eszembejutni:D Ha valakinek ez segítene nem ilyen legújabb számra gondolok...:D És stílusilag sem éppen ilyen, nem ilyen tinibanda:)
2010. márc. 28. 17:29
 5/5 A kérdező kommentje:
A környezetmet már végigkérdeztem, mindenkinek nagyon ismerős de senki sem tudta:D:D:D
2010. márc. 28. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!