Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnek tenni? Eleg idegesito.

Mit tudnek tenni? Eleg idegesito.

Figyelt kérdés
Anyam meg neveloapam mikor gepezek vagy lekotom magam valamivel,allandoan "huncutkodnak" az agyban.Anyamat hallom hogy zihal,kifujja magat.10Perc pihi es folytatjak.RAADASUL MOGOTTEM.Hogy figyelmeztethetnem oket hogy vegyek mar eszre hogy itt vagyok?12/L
2016. jan. 27. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy szobában vagytok? Ez hatalmas bunkóság. Miért nem mondod meg nekik, hogy vegyék figyelembe, hogy te is ott vagy.
2016. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rogton elkezdenenek zaklatni hogy "szexet neztel?!" "letiltalak a netrol!".
2016. jan. 27. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
MI? Szólj az iskolavédőnőnek, hogy beszélgessen el a szüleiddel. Ez abnormális.
2016. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mi lenne akkor ha valamit odaszolnek nekik pl "Tudom hogy jo erzes de elottem megsem kene". Amugymeg hallottam hogy anyam mondja ha elmegyek az asztaltol akkor mehet a menet.
2016. jan. 27. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!