Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könnyen bele lehet tanulni...

Könnyen bele lehet tanulni kasszázni és árutfeltölteni? Csak mert most kezdek a Spárba

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, az egyik legkönnyebb munka a világon.
2016. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért ez szerintem túlzás... de te mint boltban dolgozó mondod vagy csak úgy annak tartod?
2016. jan. 28. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Én, mint többféle munkát is végző személy mondom,

Hidd el nekem ,hogy így van.


Beütni pár számot, lehúzni a termékeket, kimondani azt ami oda van írva a gépre, erre még egy majom is képes, mit gondolsz miért cserélték le a kasszások felét a nagyobb üzletekben ilyen önkiszolgálósra? Mert még a vásárló is meg tudja tenni, az árufeltöltő meg még egyszerűbb, ott csak pakolsz (persze fizikai munkát végzel, de szerintem nem rokkansz bele ennyibe)


Szóval igen, a világ egyik legegyszerűbb munkája, kb mint egy irodában dolgozni, kivéve, hogy itt vannak barmok is (vásárlók egy része) de ettől nem lesz nehéz munka, csak türelmet igénylő, NÉHA.

2016. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként én is rengeteg munkakörben dolgoztam már mint présgép kezelő targoncáztam,husfeldolgozó céhnél voltam, Építkezésen is dolgoztam csak közbe leraktam a bolti eladóit is. Ebben a munkakörben most fogok először dolgozni
2016. jan. 28. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!