Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láncfűrészgond vettem egy...

Roli9102 kérdése:

Láncfűrészgond vettem egy használt 021-es stihlt ami karbi hibás volt azt kicseréltem egy használtra azzal megy de olyan probléma állt fel h használat közben szépen elkezd leesni az alapjárat?

Figyelt kérdés
és leáll ha nem húzom meg a gázt ha meg meghúzom a gázt az első húzáskor megtorpan mintha teleszívta volna magát ha meg hagyom leállni úgy h az alajárat leesik akkor meg nehezen indul mi lehet ennek az oka?

2016. jan. 28. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Be tudod állítani?
2016. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem mert ez az első saját gépem
2016. jan. 29. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell valaki, aki tud fűrész karburátort állítani, vagy google stihl fűrész karburátor beállítása, nagyon szépen követhető a működő módszer.
2016. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
021-Ms210 érzékeny a konzol és a karbi közötti paírtömítésre,csere vagy szerelés után érdemes újat tenni mert szinte biztos a falslevegő szívás.Használt karbinál meg sűrűn találkozok lötyögős állító csavarokkal-lehetetlen beállítani őket ,jobban járunk egy új olcsó után gyártott darabbal még ha Kínai is.
2020. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!