Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tehet ilyet egy Multi cég?

Hogy tehet ilyet egy Multi cég?

Figyelt kérdés

Sziasztok, dúlok-fúlok a méregtől....

Adott egy cég a X. kerületben ahol én csak ámulok és bámulok, hogy mennyire egy gerinctelen pénzéhes car az egész.

4 műszakban dolgozunk 17:40-05:50 ig meg 05:40-17:50 ig.

Ez már eleve több, mint 12 óra, de hát ledolgozzuk a szünetünket, ez így stimm. Viszont a fizetés az úgy történik, hogy 11:15 perc van fizetve és plusz egy napot be kell mennünk ledolgozni 12 órában azokat a 45 perceket. Vagyis akkor csak 5 perc szünetet biztosít a cég?

Vagy ez hogy van? ilyet megtehet? ha nem, akkor hova fordulhatnék?


2016. jan. 28. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

12 óra 10 percet dolgoztok, ebből 11 óra 10percet fizetnek meg, és még le is dolgoztatják veletek a különbséget ? :DDD

Titeket palira vesznek, jelentsétek fel őket a munkaügyi fellügyelőségen.

2016. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy teheti meg, kérlek alássan, ohgy vannak olyan barmok/marhák/idióták (a megfelelő aláhúzandó), akik elvállalják ilyen feltételekkel is a munkát.


Amíg ilyenek vagytok, addig lesz olyan is, aki ezt ki is használja.


Birka nemzet!

2016. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy kapunk azért szüneteket, 2 óránként. 3-szor 10 percet és 2 szer 15 percet.

A munkaszerződésünkben ez nem szerepelt. Amikor már műszakba mentünk, akkor közölték ezeket velünk.

Amióta ezt tudom, keresem a másik helyemet. Egyenlőre ez jutott.

Amúgy az is vicc, hogy régen 30 ezer forinttal többet lehetett ott megkeresni. Most meg mivel él a MTK-lehetőségeivel, nem fizet vasárnapi pótlékot, délutánra és éjszakára csak 30% pótlékot fizet.

És igazából azt sem értem, hogy (még ha csak 10 perccel is) de hogy dolgoztathat tovább, mint 12 óra.

2016. jan. 29. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!