Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hobbit találnak érdekes...

Milyen hobbit találnak érdekesnek a lányok ha egy fiú megakar ismerni egy lányt milyen hobbik számítanak előnyösebbeknek? Vagy mi az ami érdekessé tehet egy fiút egy lány szemében?

Figyelt kérdés
Egy itthon ülős fajta vagyok milyen hobbit találjak amivel felkelthetem egy lány érdeklődését ?
2016. jan. 28. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A zenészek, énekesek, táncosok eléggé fel tudják kelteni a lányok érdeklődését!
2016. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A hobbi az változó dolog lehet. De egy jó tanáca: ne akarj megváltozni, hogy valakit találj

Ha önmagad adod, akkor az sokkal jobb egy lány szemében.

Van aki a sportos fiúkat szeretik, van akik nem. Van aki szereti a zenészeket, van aki nem és így tovább.

Vannak lányok, akik otthonülősek, sztem egy olyan lány.jobban illene.hozzád. Együtt kezdeni valami hobbiba, vagy elkezdeni kimozdulni, és máris van egy dolog, ami összeköt. :)23/L

2016. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!