Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme a Higurashi ból...

Van értelme a Higurashi ból csak az 1. évadot megnézni?

Figyelt kérdés
Csak az első évadot tudnám megnézni és nem tudom hogy úgy van e értelme mert ha a második évadnak van köze az elsőhöz sztoriban vagy folytatják azt akkor inkább nem nézném meg

2016. jan. 28. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs értelme. Az első évad a "kérdés" amit a második évad válaszol meg. Persze ha te kitalálod magadtól a megoldást, akkor le a kalappal előtted :D (ez szinte lehetetlen egyébként)


Jobban járnál viszont ha a mangát olvasnád, vagy mégjobban ha a vn-t. Én ugyan nem láttam az animét, csak a vn-t olvastam ki, de azt hallottam hogy elég rossz adaptáció.

2016. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehetetlen kitalálni :D Most a vn-ről beszélek, nem az animéről. A 4. arc végére ki lehet találni ha nagyon vág az agyad, egyébként meg ha még a 6.-ban se jössz rá nagyjából, akkor ez a sztori nem neked való :D Az anime... Hát, szórakozásnak jó, horrornak jó, de a történet lényege, a karakterek elvesznek benne, pedig ez lenne a fontos. A manga nagyon jó, ha nem szeretsz vn-eket olvasni, akkor azt ajánlom. És igen, a 2 évad olyan szinten összefügg, hogy nincs értelme egyiket a másik nélkül megnézni.
2016. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából két sorozat és a második sorozat veszít a korábbi hangulatvilágból, de szükségesek egymáshoz.
2022. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!