Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék tetoválást,...

Nagyon szeretnék tetoválást, de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a szüleim szerint minden tetoválás ronda és undorító. Tudom, hogy ennyi idősen nem valószínű, hogy kellene hozzá szülői beleegyezés a szalonban, de mégsem szeretném úgy megcsinálni, hogy abszolút nem engedik. Van két-három fajta tetoválás, amit kb két hónapja majdnem minden nap megnézek, mert biztos akarok lenni magamban, hogy ennyi idő után is akarni fogom őket. Az ilyen "divat tetkók" nagyon nem tetszenek, szóval nem ilyesmit szeretnék. Papíron már megterveztem mit szeretnék.

Arra lennék kíváncsi mivel tudnám "puhítani" a szüleimet. Lassan egy éve van szemöldök piercingem, azt megengedték.

A válaszokat előre is köszönöm!

18/L



2016. jan. 29. 22:14
 1/3 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=FVKn36fp1rk


Te se akarj,manapság már elég ciki,12 egy tucat dolog!

2016. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok mert "menő".
2016. jan. 30. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
18 vagy, felnőtt, minek ehhez a szüleid engedélye?
2016. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!