Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire fáradt? 16/F

Miért vagyok ennyire fáradt? 16/F

Figyelt kérdés

Reggel 5-kor kelek, hazaérek 3-4 óra körül, hétfőn inkább 4 óra körül mert akkor 8 órám van, és köztük 2 tesi. Általában 7 órám van. A buszon 30 km-et utazom, 35 perc. (oda vissza 70p)

Suliban még van energiám, de mire hazaérek szinte halott vagyok. Edzeni is szoktam, de mostanában nem tudok, mert szédülök az utolsó gyakorlatoknál.

Valaki tudja pontosan ez mitől van, és mit lehet tenni ellene? szedjek vitaminokat, vagy valami?

Hétvégén alszom 12 óra hosszát, de még akkor is fáradt vagyok. köszi a választ és a segítséget!



2016. jan. 30. 14:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hétköznap 8-9-kor már fekszem.
2016. jan. 30. 15:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az a buszozás fárasztó. Általános iskolás koromban a szomszéd faluba jártunk át busszal, ami csak 10 km-re volt. Mégis elég jól kifárasztott a napi 20 km buszozás. Aztán mikor továbbtanulás után kollégista lettem, mindig tele voltam energiával. Azt ma sem tudom pontosan hogy a busznak a hangja és/vagy rezgése fárató-e vagy a sok látnivaló. De ma is elnyom mindig a buszozás, ha hetente egyszer átmegyek egy 45 km-re lévő másik városba.

De lehet hogy tévedek, de a buszozásra gyanakszom.

---

Ami még kifáraszthatja az embert, ha van a családban újszülött aki sokat sír.

2016. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!