Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki kapott már külföldről...

Valaki kapott már külföldről ismeretlen számról hívást?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap kaptam egy hívást a közép-afrikai köztársaságból. De nem vettem fel. A kérdésem az lenne,hogy miért hívhatnak?Ez valamiféle pénz lehúzás lehet?

2016. jan. 30. 21:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Az ismeretlen alatt nem rejtett számot értek.Bocs ha kicsit hülyén fogalmaztam meg.
2016. jan. 30. 21:46
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Csak akkor kerül pénzbe, ha visszahívod. Arra játszanak.
2016. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Guglin keress rá arra a telószámra, valószinúleg választ fogsz kapni a kérdésedre.
2016. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kaptam. Nem vettem fel, mert abbol az orszagbol nem ismerek senkit. Utana neztem a telefonszamnak a neten, es igy tunik, hogy a "nigeriai csalas"-tipusba sorolhato hivasokat csinalnak. Ha pedig te hivod vissza a szamot, akkor nem csak a kulfoldi hivast fizeted, hanem raadasul mintegy emeltdijas szam mukodik. Szoval felejtsd el, es ne vedd fel sose.
2016. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amúgy erről a számról hívtak:+23675820413
2016. jan. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!