Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Imádok barbiezni meg pollyzni...

Imádok barbiezni meg pollyzni 14 éves vagyok nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz, Béla.
2016. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. jan. 31. 11:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gaz,sokaig en sembtudtam letenni a barbit,mindig mikor letettem, visszatertem hozza:) jatsz amig lehet,miert fosztanad meg magadtol. Ha gaznak erzed ne hangoztasd masoknak,nem kell tudjak,eleg,ha te tudod,hogy jatszol még, ami egyaltalan nem gaz!!:)

20/N

2016. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia

Nem, egyáltalán nem gáz. Addig játszhatsz ameddig akarsz, ne hagyd hogy mások szabják meg. Ne akard azért abbahagyni mert mások mit gondolhatnak, vagy mert már túl nagy vagy. Ez nem korhatáros. Ahogy az előttem válaszoló is mondte, max. ne szólj róla másnak, semmi közük hozzá.

2016. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valászokat
2016. febr. 3. 17:13
 6/11 anonim válasza:
Egyátalán nem gáz,sőt élvezd ki hogy 14 éves vagy.Én 13 évesen babáztam.(most 14 vagyok).
2016. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát inkább, minthogy valami durva dolgokat csinálj. Na de figyi, hát szerintem ha ez jó neked, hát senkinek semmi beleszólása abba, hogy mivel tudsz kikapcsolódni, meg szerintem ez jó is lehet, eljátszol szituációkat, szórakoztat téged, szerintem ez rendben van. Illetve hát kicsit szokatlan, de nem hiszem, hogy ez érdekes lenne. Mindenki más, nem egyformán működünk, s nem is kell. Csináld azt ami neked örömet okoz, amíg nem ártasz vele senkinek, ozt cső. Amúgy meg lehet, hogy simán csak kreatív vagy, meg még ezzel tudod magadat tovább fejleszteni, pl gördülékenyebb lesz tőle a gondolkodásod, a kreativitásod így éled ki.
2016. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én amiota nem babázok azóta maketteket épitek lalaloopsyknak.És imádom ezt csinálni.Hihetetlenül jó dolgokat lehet késziteni ha van az embernek ollója,ragasztója,kartonpapirja és egy kis fantáziája.:)
2016. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem sem gáz :) én is még ennyi idősen játszottam velük persze a húgommal de akkor is :D a mai napig van ,hogy előszedjük őket bár már nem játszunk csak nosztalgia céljából megnézegetjük őket :)
2016. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anamari válasza:
Szia én lányom 17.éves és még mindig Barbizik és még meséket is imádja egyáltalán nem gáz
2017. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!